Disco Wrotki – Tor Wrotkarski, Wypożyczalnia Wrotek, Kawiarnia

Telefon: +48 506 739 572

E-mail: poczta@discowrotki.pl

Pon.-Czw. 15-20 / Pt. 15-21 / Sob. 13-21 / Nd. 13-20

URODZINY DLA DZIECI WE WROTKARNI

Urodziny dla dzieci oraz dla dorosłych organizujemy od poniedziałku do niedzieli w godzinach otwarcia obiektu. Każdą ofertą przeliczamy indywidualnie, dlatego prosimy o przysłanie informacji wstępnej o ilości osób oraz podanie terminu imprezy. Po dokonaniu rezerwacji poprosimy Państwa o wpłatę zadatku.

W ofercie mamy wygodne, kolorowe loże, które można wynająć dla swoich gości. Loże są wynajmowane na czas zabawy na wrotkach 2 godziny. Aby wynająć loże na dłuższy czas należy nas wcześniej o tym uprzedzić. Dla większej grupy udostępniamy wydzieloną część sali kawiarnianej przy stołach łączonych w zależności od ilości osób.

OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ WNOSZENIA WŁASNEGO JEDZENIA I NAPOJÓW ORAZ ZAMAWIANIA JEDZENIA Z ZEWNĄTRZ.

Można również wynająć trenera lub animatora (koszt 50 zł za godzinę), który będzie czuwał nad przebiegiem imprezy. Animator przywita gości, organizuje zabawy i towarzyszy uczestnikom. Stawiającym pierwsze kroki na wrotkach zostanie udzielony instruktaż wstępny, a dla już jeżdżących instruktor poprowadzi zajęcia w rytmach dobrej muzyki. Prowadzimy dobrze zaopatrzony bufet z kawiarnią. Napoje, drobne przekąski, zapiekanki, świeże ciasta, lody mamy dostępne na miejscu.

Istnieje możliwość zamówienia cateringu, pizzy wyłącznie za naszym pośrednictwem. Dodatkowe życzenia i prośby postaramy się spełnić w miarę możliwości.

CENNIK URODZINOWY:

Od Poniedziałku do Czwartku 2 godziny zabawy na wrotkach z Poczęstunkiem – 380 zł

W tym jazda na wrotkach dla 10 osób + jubilat gratis. Pyszny poczęstunek. Dodatkowo wynajęcie loży + zastawa jednorazowa + zaproszenia. Jedynie tort we własnym zakresie.

Pizza z najlepszej pizzerii w mieście "Gazownia" lub deser lodowy /do wyboru, przystawki słodkie i słone typu chrupki, ciasteczka, chipsy, owoce sezonowe, napoje, soki, woda, lemoniada.

Za każdą następną osobę powyżej 11 osób dopłata 35 zł już z poczęstunkiem.

Napoje i przeróżne drobne przekąski zapiekanki, świeże ciasta, lody mamy dostępne na miejscu.

UWAGA! OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ WNOSZENIA WŁASNEGO JEDZENIA I NAPOJÓW ORAZ ZAMAWIANIA JEDZENIA Z ZEWNĄTRZ.

Prosimy gości o przybycie ok 15 min wcześniej celem dobrania sprzętu, dotyczy dzieci.

Piątek, Weekend i Święta 2 godziny zabawy na wrotkach z Poczęstunkiem – 480 zł

W tym jazda na wrotkach dla 10 osób + jubilat gratis. Pyszny poczęstunek. Dodatkowo wynajęcie loży + zastawa jednorazowa + zaproszenia. Jedynie tort we własnym zakresie.

Pizza z najlepszej pizzerii w mieście „ Gazownia” lub deser lodowy /do wyboru, przystawki słodkie i słone typu chrupki, chipsy, owoce sezonowe, napoje, soki, woda, lemoniada.

Za każdą następną osobę dopłata 45 zł

Napoje i przeróżne drobne przekąski zapiekanki, świeże ciasta, lody mamy dostępne na miejscu. Możliwość zamówienia cateringu (wyłącznie do uzgodnienia z obsługą) Dodatkowe życzenia i prośby postaramy się spełnić.

UWAGA ! 1 opiekun dla grupy liczącej do 15 osób pod warunkiem, że dzieci potrafią radzić sobie na wrotkach.

Jeżeli chcieliby Państwo dla rodziców towarzyszącym dzieciom wynająć lożę, jest to opłata dodatkowa 100 zł i jeśli będzie to możliwe, należy ten fakt uzgodnić podczas zakładania rezerwacji.

W części wypoczynkowej/ kawiarni, znajdują się stoliki kawowe, osoby towarzyszące dzieciom mogą złożyć zamówienie w kawiarni i korzystać z wolnych miejsc.